Nawigacja
STRONA GŁÓWNA
DYREKCJA
DOKUMENTY
SEKRETARIAT
RADA PEDAGOGICZNA
WYCHOWAWCY KLAS
SAMORZĄD SZKOLNY
NASZA SZKOŁA
ŚWIETLICA
BIBLIOTEKA SZKOLNA
PEDAGOG SZKOLNY
HIGIENISTKA SZKOLNA
KALENDARZ SZKOLNY 2018/2019
KLASY SPORTOWE
JADŁOSPIS
GALERIA
LINKI
ARTYKUŁY
ZAPYTANIE OFERTOWE NA ŻYWNOŚĆ
Dziennik UONET+
Jak po raz pierwszy
zalogować się do systemu UONET+?

E - dziennik

Instrukcja
RODO

Bezpieczna+
Gra edukacyjna
Gra edukacyjna "Pierwsza pomoc"
Lepsza Szkoła
Dobrze zaPROJEKTowana Szkoła
Aktywna Tablica
SP-Uczestnicy konkursów przedmiotowych 2010/2011
smolensk
        UCZESTNICY KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH
 W ROKU 2010/2011 

      

Konkurs z języka polskiego "Wiem, o czym czytam" - laureatami etapu wojewódzkiego zostali: Konrad Kalita, Dominika Paśko, Jadwiga Bizoń, Gabriela Daniel, Kinga Kisiel, Paulina Rojek, Patryk Ciołkosz

Konkurs z języka polskiego - finalistkami etapu wojewódzkiego zostały:
Urszula Bochenek i Joanna Świstak



Mistrzowskie pary; międzyszkolny konkurs matematyczny:
Kamil Roman, Jadwiga Bizoń - I miejsce



Międzyszkolny Turniej Gier Planszowych "Myślnik w Jedynce":
Marcin Ziobro - I miejsce, Patryk Ochał - III miejsce,

Konkurs matematyczny "Sudoku" zwyciężyli: Hubert Rojek, Maciej Marć,Kamila Grabowy, Kamil Roman, Aleksandra Czarnik, Gabriela Kubacka, Aleksandra Motyka, Weronika Kajdas

Konkurs z języka angielskiego "Mistrz angielskiej ortografii":
Wiktoria Owczarek - I miejsce,
Maria Sulisz - II miejsce, Weronika Kajdas - III miejsce

Konkurs pod hasłem:  ‘’Język angielski – oknem na świat...’’,
I miejsce – Aleksandra Brzoza  kl 1b, 
II miejsce – Szymon Wierzchanowski kl 1a,
III miejsce – Ksawery Bykowski kl 1a

BRAWO !


Dodane przez ea dnia
1121 Czytań Drukuj
Licznik odwiedzin
Szkoła Podstawowa nr 1 Ropczyce
Nasze kluby
WARTO ZOBACZYĆ



Przyjdź do Nas!

Kontakt

A.Gawlik & A.Mazur
zsstrona@gmail.com

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl